אודות מיקרופוינט

מתמחים במתן פתרונות מחשוב לשוק העסקי

קצת עלינו

חברת מיקרופוינט בע"מ, הוקמה בשנת 2002 על ידי ברנרד קלופר החברה מתמחה במתן פתרונות מחשוב לשוק העסקי (SMB/Enterprise). מטרתינו לספק ללקוחותינו כתובת אחת לכל נושאי המחשב - Single Point of Contact.
חברת מיקרופוינט מעסיקה טכנאים מומחים ומנהלי רשת מדופלמים בעלי נסיון רב, שעברו הסמכות של היצרנים המובילים בשוק כגון: Microsoft, Cisco, Fortinet, Avaya, etc.
אנו מאמינים ביחס אישי וישיר עם כל לקוח, כל בעיה או שאלה של הלקוח נבדקת לעומק, נלמדת ומאובחנת. כל לקוח, קטן כגדול מטופל בצורה אישית ויסודית.
בעוד שצוות המומחים שלנו מוסמך לטפל בכל בעיה, אנו מאמינים בגישה אישית יותר. לכל לקוח "מוצמד" מנהל רשת אשר מכיר את הארגון, את העובדים את הירארכיות המערכת, שרשרת הניהול ובעיקר את מבנה מערך המחשוב הייחודי לו. דבר זה מאפשר טיפול יעיל ומהיר יותר בתקלות ואף בטיפול שוטף מול החברה.


יתרונות השירות שלנו


בחברת מיקרופוינט, אנו שמים דגש על התייעלות; ארגון מחדש של המערכת של הלקוח באופן מקצועי ביותר. אנו מבינים כי איבוד המחשבים והתקשורת בארגון היום מהווה אובדן שעות עבודה יקרות. כל זמן עד לפתרון התקלה מהווה הפסדים כספיים בשעות עבודה ולעיתים אף במתן שירות ללקוחות הארגון. על כן, אנו , בחברת מיקרופוינט מציבים סטנדרטים שונים לשוק הדורש יותר.
מוקד תמיכה הייחודי שלנו מורכב מטכנאים מומחים. התקלות מאובחנות תחילה במרכז התמיכה בהשתלטות מרחוק, בשלב שני במקרה הצורך, ישלח ללקוח טכנאי שטח אשר יכול להחליף חלקים ולטפל בבעיות לעומק. טכנאים מטעמנו מוצבים גם אצל לקוחות בצורה קבועה (מיקור חוץ). מגוון לקוחותינו פרושים בכל רחבי הארץ מהצפון ועד איזור הדרום - אילת.
כמרכז שירות הנותן מענה כולל, אנחנו מוכרים את מגוון ציוד המחשוב הנדרש על ידי לקוחותינו.
אנו שותפים עיסקיים של היצרנים המובילים בתחום, מחפשים תמיד את המוצר היעיל ביותר ללקוח בדגש מיוחד על נושא אחריות היצרן והתאמה מלאה לצרכי הלקוח.
חברתנו מתחמחה באיפיון/יעוץ הקמה (הכולל מכירת כל הציוד הרלוונטי) ותחזוקת פרוייקטים מגוונים בתחום, כגון: קלאסטרים, שרתים פיזיים ווירטואליים, פרויקטים בתחום אבטחת המידע והשרידות, תקשורת IP וטלפוניה ממוחשבת, מצלמות אבטחה ועוד.


נשמח שגם את/ה תמנ/י בין לקוחותינו.

הלקוחות שלנו

לקוחותינו פרוסים מאיזור הצפון דרך המרכז ועד אילת בדרום.

בין לקוחותינו הנבחרים נמנים, מפעלים מובילים, חברות קבלניות, משרדי רו"ח/וו"ד גדולים ועוד.

customer-almogim
שיכון-ובינוי
maersk
customer-shachar
customer-anglo
youdim
1/3